Citrix Norskale’i Satın Aldı


Norskale çalışma ortamı performansının optimize edilmesinde; uygulama dağıtımının hızlandırılmasında; tam özellikli bir çalışma alanı ve kullanıcı ortam yönetim çözümü ile Avrupa, Asya-Pasifik ve Amerikan pazarlarında ortam ölçeklenebilirliğini geliştirmede sektörce kanıtlanmış bir başarıya sahip.

Dünyada 100’den fazla müşterisiyle ve 80 bine ulaşan kurumsal kullanımıyla Norskale; pazar lideri XenApp ve XenDesktop uygulama ve masaüstü sanallaştırma çözümlerimizin performans ve ölçeklenebilirlik değerlerini önemli miktarda artıracak.

Artık XenApp ve XenDesktop üzerinde Workspace Environment Manager olarak yer alacak Norskale çözümü, müşteri başarısında da kanıtlanmış bir performans geçmişine sahip. 120 mega mağazası ve 21 binden fazla çalışanı ile Avrupa ve özellikle Fransa’da büyük bir perakendeci olan Leroy Merlin, Norksale çözümü sayesinde sisteminde önemli performans ve ölçeklenebilirlik iyileştirmeleri gerçekleştirdi. Leroy Merlin kullanıcı giriş sürelerini yüzde 80 daha hızlı hale getirmeyi başardı. Kurulum kolaylığı ve geliştirilmiş kullanıcı verimliliği göz önüne alındığında Norskale çözümü anlık yatırım getirileri sağlamayı başardı.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir