En Ekonomik Fiziksel Sunucu Çözümü Şimdi 39$’a!


Şimdi Mükemmel Fiyatlarla Bir Sunucu Sahibi Olmanın Tam Zamanı! Fırsat Sunucularının Avantajlarını Keşfedin, İhtiyacınıza Uygun Sunucuyu En İyi Fiyata Kiralayın!

Dedicated Server (Kiralık Sunucu) çözümleri, normal web hosting hizmetlerine göre kullanıcılarına çok daha fazla kaynak, performans, güvenlik ve yönetilebilirlik gibi avantajlar sunmakta. Orta ve büyük ölçekli projelerde, web hosting hizmetlerinde yaşanabilecek kaynak, performans ve güvenlik problemlerine kiralık sunucu çözümleri ile çözüm sağlanabilmekte.

 

Kiralık Sunucu Hizmetinin Yararları Nelerdir?

Yüksek trafikli bir web sitesi, çok fazla veritabanı sorgusu, bulut tabanlı uygulamalar veya e-ticaret yada e-posta gönderimi gibi bir çok alanda mevcut yada oluşabilecek ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun çözüm olarak kiralık sunucu çözümleri öne çıkmakta. İhtiyaçlarınıza yönelik tercih edeceğiniz donanım özelliklerine sahip bir kiralık sunucu size tam yönetim erişimi ve güvenlik avantajı sağlayacaktır. Kaynakların tümünün size ait olduğu bu sunucularda dilediğiniz çalışmayı ve uygulama kurulumunu özgürce gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Özelleştirme

Dedicated Sunucular tamamen size özel kullanıma sunulan ve tüm kaynakların size ait olduğu çözümlerdir. Kullanım amacınıza göre sunucunuzu yapılandırabilir, dilediğiniz işletim sistemi ve yazılımları yükleyebilirsiniz. Böylece kendi amaçlarınız doğrultusunda tam özellştirilebilir ve sadece size ait olan bir sunucuya sahip olursunuz.

Sunucu yönetim bilginiz çok iyi değilse, cPanel veya Plesk gibi popüler hosting kontrol panellerini kurarak kolayca sunucunuzada barındırdığınız web sitelerini yönetebilir, tüm yönetim işlemlerinizi bu paneller üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik

Web siteleriniz veya uygulamanızı size özel bir dedicated sunucuda barındırmanız halinde, paylaşımlı hosting hizmetlerindeki gibi farklı web sitesi ve uygulamaların oluşturabildiği yüksek kaynak kullanımı, güvenlik zafiyeti gibi konuları düşünmenize gerek kalmaz. Sunucunuzun donanımlarının imkan verdiği ölçüde kendinize ait kaynakların tümünü özgürce kullanabilir, web site ve uygulamalarınızı güvenle barındırabilirsiniz. Gerekli güvenlik yapılandırmalarını gerçekleştirerek sunucunuzun ve içerisinde barındırdığınız uygulamalarınızın güvenliğini koruyabilirsiniz.

Hangi Kiralık Sunucu Çözümlerini Tercih Etmeliyim?

Dedicated Server seçimi yaparken, sunucunuza erişebilir ve gerektiğinde kolayca müdahale edebilecek olmanız önemlidir. Yurt dışından alacağınız bir sunucuda herhangi bir problem yaşadığınızda destek talebi veya yeterli dil bilginiz varsa telefon aracılığı ile ulaşarak sorununuza çözüm arayabilirsiniz ancak bu noktada yaşanabilecek iletişim problemleri ve bekleme süreleri projenize ciddi zararlar verebilecektir.

Bu nedenle sunucu kiralama tercihinizi, veri merkezi İstanbul, Şişli’de bulunan, Türkiye’nin lider web hosting şirketi Natro Hosting‘ten yapabilirsiniz. Sunucunuzu yüksek teknoloji ve altyapıya sahip olan Natro Veri Merkezinde güvenle barındırabilir, 7/24 destek hizmeti ile Natro’ya her zaman ulaşabilirsiniz.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir