Hosting Dergi 11. Sayısı yayında!


Bu ay Hosting Dergi’de, dünyanın en çok tercih edilen web hosting kontrol paneli cPanel’in kurucu ve CEO’su Nick KOSTON’u konuk ediyoruz. Ayrıca Türkiye ve Dünyadan Hosting sektörü ile ilgili haberleri ,alanında uzman yazarların makalelerini dolu dolu 68 sayfalık dopdolu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Kasım ayında 1. yaşını kutlayacak olan Hosting Dergi, sizlerden gördüğü yoğun ilgi ile sürekli gelişerek, yeni döneme bomba gibi bir röportaj, daha fazla sayfa sayısı ve daha fazla içerik ile giriyor. Geçtiğimiz aylarda cPanel’in davetlisi olarak ABD’nin Texas eyaleti, Houston şehrinde bulunan ofislerine yaptğımız ziyarette aldığımız önemli notlar, cPanel’in 1997 yılında başlayan hikayesi ile günümüzde sağladığı başarı, önümüzdeki dönem ve gelecek planları ile ilgili önemli başlıklar ile birlikte cPanel Kurucu ve CEO’su Nick KOSTON ile cPanel İş Geliştirme Direktörü Kenneth POWER ile gerçekleştirdiğimiz çok özel röportajda en çok merak edilen soruları kendilerine ilettik. Etkinliğe dair ilginizi çekebilecek çeşitli kareler de röportaj içerisinde yer alıyor.

Bununla birlikte bir de Amerika Birleşik Devletleri, Houston gezi notlarından, ilginç detaylardan ve ilginizi çekebilecek fotoğraflardan oluşan renkli gezi makalemize de mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum 🙂

Türkiye ve dünya’dan sektörel haberler ve uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan çeşitli makaleler de içeriğimizde yer alıyor.
http://issuu.com/hostingdergi/docs/hostingdergi-11sayi_6187b2f49ba51d?e=15945631/30242192


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir