Hosting Dergi, ICANN Röportajı ile Yayında!


Natro Hosting Dergi 4. Sayısı dopdolu içeriği ve giderek artan sayfa sayısı ile yayında.

Türkiye’de  hosting sektörünün ilk ve tek dergisi olma özelliği taşıyan Hosting Dergi, her sayısında gelişiyor ve sizlerden gördüğü yoğun ilgi ile birlikte içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Artan içeriğimiz ile birlikte sizlere daha iyi , daha kapsamlı bilgiyi sunmak için alanında uzman ekibimiz ve yazarlarımız çalışmalarını sürdürüyor.

Hosting Dergi’nin 4. Sayısında ICANN İstanbul ofisine konuk olduk ve ICANN Politika Geliştirme Başkan Yardımcısı ve İstanbul Bölgesel Merkezi Genel Müdürü David OLIVE ile ICANN Türkiye operasyonları hakkında merak edilenleri konuştuk. Ayrıca ICANN İstanbul ofisinden, tüm ekibin yer aldığı bir de fotoğraf yayınlıyoruz.

Bu sayımızda İçerik Üretme, Pazarlama, Web Analytics, SEO Denetimi, Ücretsiz Arama Motoru Optimizasyonu, Veri Güvenliği ve Veri Yedekleme gibi bir çok konuda alanında uzman yazarlarımız tarafından hazırlanan içeriklerin yanı sıra, 2014 yılına ait önemli raporlar ve rakamları da sizlerle paylaşıyoruz.

Ayrıca sizler için hazırladığımız özel kampanya ile 20 şanslı okuyucumuza Kaan GÜLTEN’in hazırladığı Uzmanından SEO ve Sorularla SEO kitaplarından oluşan seti hediye ediyoruz. Siz de Hosting Dergi’ye sadece mail adresiniz ile ücretsiz abone olarak kitap seti kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Kampanya hakkında detaylı bilgiye, dergide yer alan kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz.

Natro Hosting Dergi 4. sayısını online okumak ve ücretsiz indirebilmek için hemen tıklayın.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir