Huawei, Yeni SaaS Çözümü AUTIN’i Duyurdu


Huawei

Huawei, sayısal işletim hizmetlerine yönelik yazılım (SaaS) çözümü olan AUTIN’i piyasaya sundu.

Ödüllü Operation Web Services (OWS) üzerine kurulu olan Huawei’in yeni AUTIN markası, akıllı işletmeler için yeni bir işlevsellik ve makine öğrenmesi sağlıyor. AUTIN, operatörlerin reaktif bir işletimden daha proaktif işletimlere geçmesine yardımcı olmak için büyük veriyi ve AI’yi kullanıyor.

Çözüm belli bir satıcıya bağlı olmayan ve teknolojik değişimden etkilenmeyen bir yapıda ve sürekli değişken bir ortamda birden fazla teknolojiyi ve hizmeti yönetebiliyor.

AUTIN ile iş süreçleri hızlanıyor

AUTIN’i rakiplerinden ayıran benzersiz özelliği, günlük işleri otomatik hale getirmek için işletim ekibinin uygulamalar oluşturmasını sağlıyor. AUTIN, çeşitli işletim alanlarında Huawei’in en iyi icraatlarını yansıtan 900’den fazla uygulamaya erişim sunuyor. AUTIN, operatörlerin işletim gereksinimlerini karşılamak için hangi uygulamaları ve APP’leri seçmesi gerektiğine olanak tanıyan esnek bir yapılandırmaya sahip.

Bilgi birikimi ve yenilikler bir arada

Huawei’in bilgi birikimi, yenilikleri ve 160’dan fazla küresel operasyonu yönetimi sırasındaki en iyi uygulamaları AUTIN’de toplanıyor. AUTIN, operatörün dijital hizmet sağlayıcı olma hedefine ulaşması yolculuğunu hızlandırıyor. Operatörlerin yüksek seviyede tekrar eden manuel işlemlerden otomatik operasyonlara geçiş yapmalarına yardımcı olmak için internet dünyası gibi diğer sektörlerden yenilikçi fikirler sağlıyor. Bu, analitik ve makine öğrenmesi ile güçlendirilmiş bir dijital platformu kullanabilen yeni bir kültür ve zihniyetle yeniden donatılmış bir dijital iş gücü tarafından destekleniyor.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir