Ödüllü AdWords Testine Katıl, Google AdWords Kitabı Kazan!


Google AdWords bilginizi sınayabileceğiniz, canlı tv izle Aykut ALÇELİK’in desteği ile hazırlanan bu teste katılarak ödüller kazanabilirsiniz.

Dijital Pazarlamanın ne olduğunu değil, nasıl yapıldığını öğrenmek ve bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız Google AdWords sizin için en doğru ilk adım olacaktır. Türkiye’de ve yurt dışında firmaların dijital pazarlama bütçelerinin en önemli bölümü Google AdWords harcamalarından oluşmaktadır. Ayrıca Google internet üzerindeki web sitelerinin %80’inden fazlasında banner alanına sahiptir. Yani Google üzerinden neredeyse internet kullanıcılarının tamamına ulaşmak mümkündür. Test sonunda çekilişle kazanacağınız bu kitap Türkiyede’ki ilk ve şimdilik tek AdWords üzerine yazılmış kitap olarak dijital pazarlamanın kalbine hızlı bir yolculuk yapmanızı sağlayacak, en temelden başlayarak bir AdWords kampanyasının nasıl oluşturulup sonrasında optimize edilebileceğini öğretecek, kitaptaki sınava hazırlık bölümü ile de Google AdWords yeterlilik sınavlarını geçip, dünyaca geçerli bir Google AdWords sertifikasına sahip olmanızı sağlayacaktır.

Peki siz Google AdWords konusunda hangi seviyede bilgi sahibisiniz? 10 soruluk AdWords testine katılarak bilginizi sınayın. Üstelik verdiğiniz doğru cevapların sayısıyla orantılı olarak ödüller kazanabilirsiniz.

Teste katılanlar arasında yapılacak çekilişle 10 Kişiye Aykut ALÇELİK‘in Google Adwords kitabı hediye edilecektir. Ayrıca tüm katılımcılara, verdikleri doğru yanıtlar ile orantılı Natro Hosting‘teki alışverişlerinde kullanabilecekleri indirim kuponları gönderilecektir. Çekilişe katılım ve ödül kazanım için test sonunda Ad-Soyad ve E-posta bilgisinin doğru verilmesi gerekmektedir.

KATILIM SONA ERMİŞTİR. ÇEKİLİŞ SONUCU KAZANANLAR ALTTAKİ GİBİDİR (31.03.2017);

Gürol Tuna

Alişan Çelebi

Mehmet Kaplan

Bilal Ünal

Samet Arı

Emre Ay

Çağdaş Şenol

Aykut Erdoğan

Kadir Yaz

Ubeyd Talha Alkan

Kazananları tebrik ediyoruz. Ödül kazanan kişiler altta linki yer alan ödül talep formundan talepte bulunmalıdır. Talep formunu doldururken, AdWords testini tamamladığınızda girdiğiniz e-posta adresini tam ve doğru yazılmaması halinde, talepler geçersiz sayılacaktır. Ödül kazananların 10.04.2017 tarihine kadar talep göndermesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra ödül hakları iptal olacaktır. ÖDÜL TALEP FORMUhttps://www.hostingdergi.com.tr/odul-talep-formu

Google Adwords Testinde Verilecek Ödüller:

  • 10 Kişiye : Aykut Alçelik’in Google Adwords Kitabı
  • Tüm katılımcılara, doğru cevap sayıları ile orantılı %5%10 ve %20 oranlarında değişen,Natro‘da yeni sipariş ve yenilemelerde geçerli web hosting ve sunucu indirim kuponları gönderilecektir. Bu nedenle, test sonunda Ad Soyad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları maksimum 3 yıllık alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü AdWords testine katılım 16.02.2017 – 24.03.2017 (23:59 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 31.03.2017  tarihinde Hosting Dergi web sitesi üzerinden açıklanacaktır ve e-posta yolu ile iletişime geçilerek adres bilgisi alınacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde gönderilecektir. Sadece Türkiye içerisinde adres belirten kullanıcılara hediye gönderimi gerçekleştirilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad-Soyad ve E-posta bilgisi vermeli, aksi halde ödül kazanma hakkında sahip olamazlar.
  • Test sayfasını (http://bit.ly/odullu-adwords-testi) sosyal medya hesaplarında (Facebook &Twitter) ‘Herkese Açık‘ bir şekilde @hostingdergi etiketi ile paylaşarak, ekran görüntüsü veya paylaşım linkini bize alt kısımdan yorum olarak ileten katılımcılar +1 çekiliş hakkı daha kazanacaklardır.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Hosting Dergi ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Hosting Dergi kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir