StorageCraft, VMware sunucularda yüzde 100 süreklilik sağlıyor


StorageCraft, 27-31 Ağustos tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleştirilen VMworld 2017 etkinliğinde yerini aldı.

StorageCraft, bu etkinlikte VMware sunucular için ödüllü, ölçeklenebilir depolama üniteleri ve felaket kurtarma çözümlerini sergileyecek ve kritik dataların sadece 1 dakikada kurtarılması ile ilgili örnekler sundu.

StorageCraft geçen yılki VMworld etkinliğinde ShadowProtect SPX veri koruma yazılımıyla “Best of VMworld 2016” Altın Ödülü’nü almıştı. Bu yıl da Las Vegas’daki etkinliğe katılan StorageCraft, ziyaretçiler için özel gösterileri gerçekleştirdi.

Yedeklerin anında çağrılması

VMworld ziyaretçileri; OneBlox 5210 üzerinde koşan sanal makinenin StorageCraft ShadowProtect SPX® ve VirtualBootTM for vSphere teknolojisi kullanılarak 1 dakikadan kısa bir sürede kurtarılabildiğini etkinlikle görme imkanı buldu.

Konuyla ilgili bilgi paylaşan StorageCraft CEO’su Matt Medieros; “OneBlox 5210 çözümünün VMware ortamınızın yüksek performans ihtiyaçlarınızı ne kadar uygun fiyata karşıladığını görünce şaşıracaksınız. OneBlox 5210, ölçeklenebilir flash depolama altyapısı ile benzersizdir. Depolama kapasitesini arttırmak sadece bir disk eklemek kadar basit ve zahmetsizdir. Değişken uzunlukta tekilleştirme ve sıkıştırma gibi güçlü veri azaltma teknolojileri kullanır. Yedek imajlarınızı OneBlox üzerinden çalıştırmak inanılmaz hızlıdır” açıklamasını yaptı.

Tek tıklama ile anında felaket kurtarma

Geniş çaplı bir felaket, işletmeler için hatırı sayılır bir kapalı kalma zamanına ve veri kaybına neden olur.

“Olağanüstü özelleştirilebilir felaket kurtarma bulut sistemimiz StorageCraft® Cloud Services™in bu tür büyük felaketlere karşı BT altyapınızı korumada nasıl yardımcı olabileceğini görün” çağrısını yapan Matt Medieros, sözlerini şöyle sürdürdü: “Cloud Services, dosya klasör kurtarmaktan, bir makinenin veya tüm makinelerin anında sanal makine olarak kurtarılabilmesine kadar her alanda size yardımcı olabilir. Felaket durumunda dilediğiniz gibi bir ağ oluşturup, makine açılma sırasını ayarlamanızı sağlayan anında kurtarma özelliğimiz sadece bir tık ötenizde.”


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir