Western Digital’den 8TB’a Varan Depolama Çözümleri


WD Blue, WD Black, WD Red ve WD Purple hem güçlü performans, hem de yüksek veri işleme hızı sunuyor. Farklı kapasite opsiyonlarıyla kullanıcılara sunulan WD diskler, 2 yıl ile 5 yıl arasında garanti sağlıyor.

Blue: Performans, güvenilirlik ve 6 TB’a kadar kapasite sunan WD Blue, günlük bilgisayar ihtiyaçları için mükemmel bir çözüm sağlıyor. 3,5 inç form faktörüne sahip WD Blue, 500GB, 1TB, 2TB, 3TB, 4TB ve 6TB’lık kapasiteleriyle akıllı telefonu ile çok sayıda fotoğraf ve video çeken, bunları güvenli şekilde yedeklemek veya verilerini kopyalamak isteyen kullanıcılara sunmuş olduğu bu alternatiflerle ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilme olanağı sağlıyor. 2,5 inç form faktörüne sahip WD Blue mobil sabit diskler ise, dizüstü bilgisayarlar ve mobil uygulamalar için tasarlanmış olup, 320GB, 500GB ve 1TB olmak üzere kullanıcılara, 3 farklı kapasite seçeneği sunuyor. Ücretsiz olarak indirilebilen Acronis True Image WD Edition yazılımı ile kullanıcılar, diskleri klonlayabiliyor, işletim sistemini, uygulamaları, ayarları ve tüm verilerini kolaylıkla yedekleyebiliyor. Güçlü alüminyum malzemeler ve disk sıkıştırma gücünü %30’a kadar arttıran Tied-Shaft motoru ile tasarlanan WD Blue mobil sabit diskler, performansı düşürmeden veya güç tüketimini artırmadan daha güçlü bir yapı sağlıyor. WD Blue sabit disklerinin Perakende Satış Fiyatı: 500GB 47$+KDV, 1TB 55$+KDV, 2TB 82$+KDV, 3TB 107$+KDV, 4TB 159$+KDV ve 6TB 274$+KDV; WD Blue mobil sabit disklerinin ise, 320 GB 40$+KDV, 500GB 45$+KDV ve 1TB 61$+KDV’dir.

WD Depolama Çözümleri

Black: Masaüstü PC’ler ve performans gereksinimi olan kreatif kişiler, hobi meraklıları ve oyuncular gibi yoğun kullanıcılar için tasarlanmış, performans serisi olan WD Black, fotoğraf, video ve uygulamalar içeren büyük multimedya dosyalarını saklamak için harika bir performans sunuyor. Disk performansını maksimuma çıkarmak için standart tek çekirdekli işlemcilere kıyasla iki kat işlem gücüne sahip çift çekirdekli işlemci içeren WD Black sabit diskler, sürekli genişleyen oyun kitaplığınız için 500GB, 1TB, 2TB, 4TB ve 6TB’lık kapasite seçenekleri sunuyor. WD Black mobil sabit diskler ise, 320GB, 500GB, 750GB ve 1TB kapasite seçenekleri sunarken, dinamik önbellek algoritması, okuma ve yazma işlemleri arasında önbellek dağılımını optimize ediyor, gecikmeleri azaltıyor ve genel disk performansını artırıyor. 2,5 inç form faktörüne sahip, performans isteyen yoğun kullanıcılar için tasarlanmış WD Black mobil sabit diskler, dizüstü bilgisayarların depolama gücüne güç katıyor. WD Black sabit disklerinin Perakende Satış Fiyatı: 500GB 73$+KDV, 1TB 84$+KDV, 2TB 144$+KDV, 4TB 256$+KDV ve 6TB 341$+KDV; Black mobil sabit disklerinin ise, 320GB 49$+KDV, 500GB 56$+KDV, 750GB 64$+KDV ve 1TB 82$+KDV’dir.

Red: 1TB, 2TB, 3TB, 4TB, 6TB ve 8TB’lık kapasite seçenekleriyle tek yuvadan 8 yuvaya kadar NAS sistemleri için üretilen WD Red, kullanıcıların değerli verilerini depolayacak kapasiteyi tek bir güçlü birimde bir araya getirdiği gibi güç tüketimini düşürerek NAS cihazının çalışma sıcaklığının düşük tutulmasını sağlıyor. NAS sistemi içerisindeki arızaların azaltılmasına yardımcı olmak için RAID hata düzeltme kontrolü ile özel olarak tasarlanan WD Red, daha düşük sıcaklık seviyesi sağlayarak NAS için daha güvenilir bir çözüm oluşturuyor. WD Red sabit disklerde bulunan NASware teknolojisi, cihazlarda daha iyi video oynatımı sağlamak için disklerin, NAS sistemiyle olan uyumluluğunu artırıyor. WD Red diskler verilerin NAS veya RAID ortamındaki aşırı titreşim ve gürültüden korunmasına yardımcı oluyor. WD Red sabit disklerinin Perakende Satış Fiyatı: 1TB 73$+KDV, 2TB 108$+KDV, 3TB 133$+KDV, 4TB 194$+KDV, 6TB 313$+KDV ve 8TB 399$+KDV’dir.

Purple: 7/24 çalışan, her daim aktif yüksek çözünürlüklü güvenlik sistemleri için geliştirilen WD Purple serisi, 8 sabit disk yuvası ve 32 HD kameraya kadar desteği ile güvenlik kameraları için optimize edilmiş olup, 1TB, 2TB, 3TB, 4TB, 6TB ve 8TB’lık kapasite seçenekleri ile de dikkat çekiyor. WD Purple, size güvenlik sisteminizi yükseltme ya da genişletme esnekliği sağlıyor. Kare kaybını azaltmak için ATA aktarımını geliştiren, genel video oynatımını iyileştiren ve çok daha fazlasını sağlayan AllFrame teknolojisine sahip olan WD Purple sabit diskler, IntelliSeek teknolojisi ile de ortamdaki gürültü ve titreşimlerin verdiği zararı azaltıyor. DVR ve NVR güvenlik sistemleri için tasarlanmış WD Purple sabit diskler, önde gelen çok sayıda güvenlik kamerası ve üreticiyle uyumluluk gösteriyor. WD Purple sabit disklerinin Perakende Satış Fiyatı: 1TB 61$+KDV, 2TB 94$+KDV, 3TB 122$+KDV, 4TB 175$+KDV, 6TB 312$+KDV ve 8TB 394$+KDV’dir.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir