WordPress 4.7 Vaughan Güncellemesi Yayınlandı

WordPress 4.7 Vaughan sürümü dün gece yayınlandı. Efsanevi caz vokalisti Sarah “Sassy” Vaughan onuruna “Vaughan” ismi verilen sürümde kurumsal sitelere odaklanan Yirmi Onyedi teması karşımıza çıkıyor. Responsive yapıdaki bu yeni tema, geniş kişiselleştirme seçenekleri sunuyor.

WordPress 4.7 bir kesintisiz iş akışı ve tüm değişikliklerin canlı önizleme ile, bir tema ilk kurulum sırasında düzenlenebilmesine yardımcı olmak için özelleştiricisine yeni özellikler ekliyor. Ayrıca yeni sürümde belgeleri yönetmek artık daha kolay. PDF dosyası yüklediğinizde belgelerinizi daha kolay ayırt edebilmeniz için artık pdf önizlemesi küçük resimleri halinde görülebiliyor.

Bununla birlikte artık Admin panelinin dilini, sitenin dilinden ayrı olarak belirleyebilirsiniz. Yenilenen sürümde daha düzgün bir menü yapısı da kullanıcıları bekliyor.

WordPress 4.7 sürümü ile yazılar, yorumlar, kullanıcılar, tema ve eklentiler için REST API geliyor. Toplu işlem seçeneklerine eklenen yeni özellik ile artık, örneğin bir yazı grubunu seçerek dilediğiniz e-posta adresine gönderim yapılabiliyor.


Tüm detaylar için : https://codex.wordpress.org/Version_4.7

Abone olarak yeni içeriklerin size e-posta ile günlük olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış : “WordPress 4.7 Vaughan Güncellemesi Yayınlandı”

Bu Konuda Bir Yorum Yaz

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.


*