Büyük veri uzmanları başarı öykülerini anlatacak


Büyük veri ile hızlı veri alanında çözümler sunan yazılım firması Evam tarafından düzenlenecek Evam Streaming Analytics Solutions Day 2016’da “Fast Data – Hızlı Veri” ana teması altında, profesyoneller iş dünyasında büyük ve hızlı akan verinin önemini, uygulamaları ve Evam ile gerçekleştirdikleri başarı hikayelerini anlatacaklar.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel’de 24 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek etkinliğe bankacılık, telekomünikasyon, perakende ve e-ticaret başta olmak üzere birçok sektörün temsilcisi katılacak.

Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi içerisinde yer alan ve 2010 yılında kurulan Evam’ın ev sahipliği yapacağı etkinlikte ülkemizden önemli konuşmacılar ve sektör liderleri yer alacak.

Dijitalleşen dünyanın yeni kuralları

Hızlı veri, akıllı şehirler ve dijitalleşen dünyanın konuşulacağı etkinlikte, çok büyük hacim ve hızla gerçekleşen veri akışlarını milisaniyeler içerisinde analiz edip ticari sonuçlara dönüştüren Evam’ın firmalara ve sektörlere kattığı değer de firma temsilcileri tarafından anlatılacak.

Açılış konuşmasını Boğaziçi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Verite Analytics CEO’su Özgür Özlük’ün yapacağı toplantıya, Backell Müşteri Değer Yönetimi Müdürü Zaur Jalilov, Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, İş Bankası Müşteri Analitiği Birim Müdürü Murat Kaya Beşiroğlu ve Accenture Dijital Pazarlama ve Satış Müdürü Ayşenur Topdağı Evcil katılacak.

Etkinliğe katılmak için www.evam.com /event adresini ziyaret etmek yeterli.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir