Natro’dan Yeni E-Ticaret Hosting ve Anında Sanal Pos Kurulumu


eticaret hosting

Türkiye’nin lider alan adı ve hosting şirketi Natro, iyzico işbirliği ile anında sanal pos kurulumu sağladığı yeni Akıllı E-Ticaret Hosting paketlerini duyurdu.

WooCommerce teknolojisi kullanılan e-ticaret hosting paketleri, kullanıcıların tasarım ve sanal pos kurulumu ile uğraşmadan anında bir e-ticaret sitesine sahip olmasına olanak tanıyor. Natro’nun İyzico ile yaptığı işbirliği sonucunda e-ticaret hosting paketlerine kurulu gelen İyzico Sanal Pos ile tüm kredi kartlarından ister peşin ister taksite ödeme alınabiliyor.

Dünya’da her üç web sitesinden birinin tercih ettiği içerik yönetim sistemi WordPress altyapısını kullanan WooCommerce e-ticaret platformu ile ürünler kolayca tanımlanabiliyor. WooCommerce’ın sunduğu kolay yönetilebilir altyapı ile ürün görselleri, açıklamaları ve satın alma tercihleri bir kaç tıkla anında güncellenebiliyor.

Natro, yeni paketlerinde ücretsiz e-ticaret temaları ve ömür boyu ücretsiz Comodo SSL Sertifikası ile kullanıcılarına tam bir ticaret çözümü sunuyor.

Natro, E-Ticaret Hosting

İyzico sanal pos altyapısı sayesinde, tüm bankalar ile tek tek anlaşmaya ve birden çok sanal pos almaya, yıllık aidat ödemeleri yapılmasına veya entegrasyon karmaşası yaşamaya gerek yok. Tek bir sanal pos üzerinden tüm bankaların kredi kartlarından ister tek çekim ister taksitli ödemeleri anında kabul edilebiliyor. Üstelik sanal pos entegrasyonu ve diğer hiç bir teknik detayla uğraşmadan.

Natro Akıllı E-Ticaret paketlerini incelemek için tıklayın.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir