VMware CEO’su Pat Gelsinger, Glassdoor tarafından yılın CEO’su seçildi

Dünyanın en büyük iş arama ve paylaşım web sitesi Glassdoor her yıl düzenlediği yılın en iyi CEO'ları araştırmasının sonuçlarını duyurdu.


Dünyanın en büyük iş arama ve paylaşım web sitesi Glassdoor her yıl düzenlediği yılın en iyi CEO'ları araştırmasının sonuçlarını duyurdu. Buna göre, VMware CEO'su Pat Gelsinger, büyük ölçekli Amerikan şirketlerinin CEO'ları arasında en iyi CEO seçildi.

Gelsinger, değerlendirmelerden yüzde 99 olumlu sonuç aldı. Kariyerinde ilk kez bu unvanı kazanan Gelsinger geçen yıl 78.sırada yer almıştı. Gelsinger'ın başarısının şirket kültürüne yatırım yapması ve inovasyonu önceliklendirmesi olduğu vurgulandı.

Gelsinger ise şunları söyledi: “Özellikle yeni bir büyüme dönemine girdiğimiz bu dönemde, inovatif bir şirket kültürü inşa etmek VMware'deki en önemli önceliklerimizden biri. Bizim şirketimiz, insanların imkansızı esas olana dönüştürebileceklerinin farkında olduğu nadir çalışma ortamlarından birine sahip. VMware'de yaptığımız her şeye inovasyon katmak için çabalıyor ve müşterilerimizin en zorlu problemlerini çözme tutkumuz ve heyecanımızı paylaşan adaylar arıyor, teknolojinin geleceğini güçlendirmek istiyoruz.”

[zombify_post]


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir