Data 3:0 Intelligent Data Platform Etkinliği 3 Kasım’da Gerçekleşecek


blue digital binary data on computer screen. Close-up shallow DOF

‘’Data 3:0 Intelligent Data Platform’’ ana temasıyla, 3 Kasım 2016’da, Shangri-la Bosphorus İstanbul Otel’de gerçekleşecek olan etkinlikte, veri yönetimine yön veren bankacılık, sigortacılık, telekom ve perakende sektörlerinin veri yöneticileri biraraya gelecekler.

Dünya yeniden şekilleniyor. Veri, iş süreçleri üzerindeki hakimiyetini giderek artırıyor. Şirketlerin veri’yi işleyerek bilgiye dönüştürme çabası yaşam mücadelesi haline geliyor.

Bu doğrultuda, yeni iş yapış biçimlerine ayak uydurabilen ve dönüşüm için verinin gücünden yararlanan kurumların veri yöneticilerinin katılımlarıyla gerçekleşecek etkinliğin ilk bölümünde; Informatica Güney Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Emilio Valdes ve Informatica EMEA Başkan Yardımcısı Greg Hanson, katılımcılara; Data 3.0. ile verinin geldiği üçüncü aşamadan ve verinin dönüşüme olan yeni etkisini aktaracaklar.

Etkinliğin ikinci bölümünde, Büyük Veri Yönetimi, Veri Kalitesi, Dinamik Veri Maskeleme, Kalıcı Veri Maskeleme ve MDM: 360 Derece Tekil Müşteri Görünümü konularının ele alınacağı, tamamı teknik 1.5 saatlik workshoplar’a yer verilece


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir