Türkiye’nin ilk Test Otomasyon Hackathon’u Başlıyor

Keytorc tarafından düzenlenen ve Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyan Test Otomasyon Hackathon’u için başvurular başladı. Konunun uzmanlarının yanı sıra öğrencilerin de katılımına açık olan etkinlikte önde gelen şirketlerin yöneticileri jüri olarak görev yapacak

Yazılım testi alanında danışmanlık hizmetleri sunan Keytorc, sektörüne değer katan etkinliklerine devam ediyor. Türkiye’nin ilk test hackathon’unu gerçekleştirmeye hazırlanan Keytorc, bu alanda dünya genelinde çok az sayıda bulunabilen bir konsepti ülkemize taşıyarak, konunun meraklılarına önemli bir fırsat sunuyor.

Test otomasyon uzmanlarının ve konuya ilgi duyan öğrencilerin ücretsiz olarak katılabildikleri ve bir web uygulaması üzerinde yeteneklerini sergileyecekleri etkinliğin başvuruları 18 Ekim 2016 tarihinde sona erecek. Etkinlik 9 Kasım 2016’da gerçekleşecek.

Önde gelen şirketlerden yöneticilerin jüri olarak görev yapacakları Test Otomasyon Hackathon’ununda ekipler Java, C#, Python, Ruby gibi dillerin kullanımında ve belirtilecek kriterler doğrultusunda kendi araç setlerini oluşturmakta özgür olacaklar. Katılımcılar başta Selenium Webdriver olmak üzere birçok farklı aracı kullanabilecekler.

Abone olarak yeni içeriklerin size e-posta ile günlük olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

The following two tabs change content below.
Hosting Dergi

Hosting Dergi

Hosting Dergi, Türkiye web hosting sektörüne dair en güncel haber, röportaj ve içeriklerin yer aldığı aylık online dergi yayınıdır.
GÖZAT:  Siber güvenlik uzmanları İstanbul’da buluşuyor!

Bu Konuda Bir Yorum Yazabilirsiniz

Yorum Mevcut

Yazar Hakkında

Hosting Dergi

Hosting Dergi, Türkiye web hosting sektörüne dair en güncel haber, röportaj ve içeriklerin yer aldığı aylık online dergi yayınıdır.

Herhangi bir yorum yazılmamış ; “Türkiye’nin ilk Test Otomasyon Hackathon’u Başlıyor”

Bu Konuda Bir Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

Size Özel .XYZ Domain Teklifi
ÜCRETSİZ KAYDET