En Hızlı WordPress Hosting JetPress Teknolojisi ile Şimdi Natro’da


WordPress Hosting

Türkiye’nin önde gelen hosting şirketi Natro, geçtiğimiz gün yeni WordPress Hosting hizmetini tanıttı. Tamamen kendi geliştirdiği JetPress teknolojisi ile en hızlı WordPress Hosting altyapısını hazırlayarak sunan Natro, ziyaretçilerinize en hızlı WordPress deneyimi yaşatmanızı sağlıyor.

Yayınlanan 3 farklı barındırma paketinde;,

  • 50 GB‘a Kadar SSD Disk Alanı
  • Sınırsız E-Posta
  • Ücretsiz Günlük Yedekleme
  • Ömür Boyu Ücretsiz SSL (WordPress Large)

gibi özellikler ile dikkat çeken Natro, yeni WordPress Hosting paketleri ile artık teknik bilgi gerektirmeden, webmaster yada tasarımcıya ihtiyaç duymadan herkesin WordPress site sahibi olmasını sağlıyor. Tek tıkla otomatik kurulum yapılabilen WordPress web siteleri otomatik olarak güncelleniyor ve günlük olarak yedekleniyor.

Türkçe ve oldukça kolay bir yönetim arayüzü sunan kontrol paneli ile kullanıcılarının teknik bilgi sahibi olmadan da web sitelerini yönetebilmelerini sağlıyor.

JetPress
JetPress

Tamamen WordPress kullanıcıları için geliştirilen Natro JetPress teknolojisi, yoğun trafik altında dahi en yüksek hızı garanti ediyor. Veri tabanları dahil tüm disk mimarisi SSD platform üzerinde çalışan JetPress, güncelleme frekansı düşük imaj ve video gibi dosyaları HTTP Cache teknolojisi ile önbellekleme katmanından yanıtlıyor. Bu sayede JetPress veri tabanı sorguları için gereken I/O değerlerini maksimum seviyede tutuyor.

Tüm bu özellikler ise ayda yalnızca 1,99$‘dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. Natro WordPress Hosting paketlerini incelemek için tıklayın.


Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir