Innovera Labs’den Ödüllü Java Yarışması!


Türkiye’de siber güvenlik sektörünün lideri Innovera, Innovera Laboratuvarları’nın Hacettepe Teknokent’teki yeni ofisine taşınmasını bir yarışma ile kutluyor.

Türkiye’nin genç ve yetenekli Java yazılımcıları ödüllendiriliyor! Innovera, Fight4J yarışması ile Türkiye’nin genç ve yetenekli yazılım geliştiricilerini online ortamda bir araya getiriyor ve kıran kırana bir yarışın içine sokuyor. Eğer siz de Java ile yazılım geliştiriyor ve kendinize güveniyorsanız, hodri meydan!

Üniversite öğrencileri ya da mezuniyetinden bu yana en çok 3 yıl geçmiş herkes yarışmaya katılım gösterebiliyor. Başvuran katılımcılara bir dizi online sürpriz olduğunu da belirtmek gerekiyor 🙂

Katılımcılardan anlaşılabilir, güvenli, performanslı ve unit testi gerçekleştirilmiş kod geliştirmesi bekleniyor. Dereceye girenleri birbirinden güzel ödüller ve iş/staj fırsatları bekliyor! Fight4J, 25-31 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek ve katılım tamamen ücretsiz. Eğer Java’nın ustası benim diyorsanız kayıt olmak için geç kalmayın!

Detaylı bilgi için; http://fight4j.innoverabt.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir