Kesintisiz Erişim, Yüksek Performans ve Hız Sunan XCloud’u Keşfedin!


XCloud, Klasik sanallaştırma teknolojisinin çok ötesinde, genişleyebilen kaynaklar ve yüksek verimlilik sağlayan, sunucuya özel konfigürasyonu ile VPS’ten daha esnek ve stabil barındırma çözümüdür. %100 SSD teknolojisi ile kurgulanır, hazır bulut uygulamalarını otomatik kurup işletebilir. Tam yedeklilik avantajı da sunarak klasik sanal sunucudan çok daha avantajlıdır.

SSD Cloud Server

VPS sunucuda tüm yönetimi sizin gerçekleştirmeniz ve içerisine işletim sistemi, uygulama, bileşen gibi tüm gereksinimlerinizi kendiniz yüklemeniz gerekirken XCloud, tek tıkla bir uygulama sunucusuna sahip olmanıza olanak tanır ve herhangi bir sunucu yönetim bilgisine sahip olmasanız dahi müşteri paneliniz üzerinden kolayca sunucunuzu yönetebilmenizi sağlar.

Yeniden Kurulum, Yedekleme, Uygulama Kurulumu gibi birçok işlemi tek tıkla ve herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan gerçekleştirebilirsiniz.

XCloud ve VPS Sunucu Özellik Karşılaştırması

%100 SSD Disk altyapısı sunan XCloud, 100’den fazla bulut uygulamayı tek tıkla kurabilmenize olanak tanır ve dakikalar içerisinde bir WordPress, E-Ticaret yada Mail sunucusuna sahip olmanızı sağlar. Bunun için, sipariş esnasında kurulmasını istediğiniz uygulamayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Sunucunuz, seçtiğiniz uygulama için özel olarak ve otomatik konfigüre edilerek, uygulamanız kurulmuş bir şekilde teslim edilir.

Bununla birlikte tüm XCloud paketlerinde standart olarak Ücretsiz Yedekleme, DDoS Koruması ve 1 Adet IP Adresi de sunulmakta. Herhangi bir uygulama kullanmayacaksanız, sipariş esnasında ücretsiz olarakVesta Hosting Kontrol Paneli‘nin kurulmasını tercih edebilirsiniz. Kurulum sonrası kontrol panelinize erişerek arayüzden yeni hesaplar oluşturabilir, sitelerinizi yayınlamaya başlayabilirsiniz. 6 GB‘a kadar RAMve 50 GB‘a kadar SSD Disk seçenekleri sunan XCloud sunuculara ayda sadece 3,99$‘dan başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Natro XCloud sunucu paketlerini incelemek için tıklayınız.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir