Logo LEM Nedir, Verilen Destek Hizmeti Neler Sunuyor?


Ofis ve işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Günümüz standartlarında her bölgede ofis yoğunluğu bulunmaktadır. ERP, CRM ve diğer sistemlere sahip olan işletme sayısı bu yoğunluğa göre artış göstermektedir.Logo Yazılım ürünlerine sahip olan işletmeler bu yoğunluğa takılı kalmadan hızlı bir şekilde destek almak isterler. Ofislerin bulunduğu noktalara bağlı olarak Logo destek hizmeti almak isteyen işletmeler profesyonel bir iş ortağına danışmayı tercih ederler.

Logo destek hizmeti ile Logo Start, Logo Go 3, Logo Tiger 3, Logo Bordro Plus ve diğer Logo ürünlerinin sorunları hızlı bir şekilde çözülmektedir.Logo ürünlerinde karşılaşılan problemler ya da istekler kullanıcıların yetkili logo bayilerine danışmasına yol açmaktadır.İşletmelerin problemleri doğrultusunda farklılık gösteren bu istekler kullanıcıların çözüm arayışı içerisine girmelerini sağlamaktadır.

Firmalar İçin Logo Servisi Veren Bayiler Büyük Önem Taşır

Logo Yazılım ürünlerine sahip olan firmaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de Logo destek hizmetini sağlıklı bir şekilde alıyor olmasıdır.Pek çok işletme bu hizmeti dışardan yani Logo Yazılım’a bağlı bayilerden almaktadır.Dışardan hizmet veren Logo Yazılım bayisi bu hizmeti verirken kaliteli ve profesyonel bir ekibe sahip olmalıdır.Gerek teknik gerekse yazılım desteği verebilecek seviyede olması gereken bayiler çözüm odaklı davranmalıdır. Nokta Bilgi İşlem tamamı sertifikalı uzman kadrosu Logo ürünlerinin satış, eğitim ve destek hizmetlerini Logo servisi hizmeti adı altında vermektedir.

Logo LEM (Logo Enterprise Membership)

Logo LEM (Logo Enterprise Membership), Logo Yazılım’ın Kurumsal Üyelik anlamına gelmektedir. LEM mevcut yasal mevzuatla uyumlu olarak geliştirilen güncelleme ve özelliklerden faydalanmayı sağlayan bir üyelik yapısıdır.Logo güncel LEM, kullanıcıların yeniliklere sahip olmasında katkıda bulunur.

LEM paketi 1 yıl geçerlidir.Geçerli olup güncellendiği tarihten itibaren başlamaktadır.LEM paketi bilgisine programın içerisindeki lisans ekranından ulaşılabilir.Ayrıca yükleme tarihi kontrol edilecekse sistem işletmesinden lisans yenileme yapılarak Logo LEM paketinin yüklenme tarihine bakılabilir.
Güncel LEM sahibi olmanızın avantajı çoktur.Kullanmakta olduğunuz ürüne özel yapılan geliştirmelerde ve güncel mevzuatlar için gerçekleştirilen yeniliklerden faydalanabilirsiniz.LEM paketinizin sürekli güncel olması halinde Logo Yazılım tarafından verilen sadakat indirimlerinden de faydalanabilirsiniz.Ayrıca hata düzeltmelerinde fayda sağlayabilir bu sayede güncel Logo ürünlerini kullanabilirsiniz.

[zombify_post]


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir