Ödüllü WordPress Testi | Bilginizi Geliştirin, WordPress Hosting Kazanın!


wordpress testi

WordPress günümüzde birçok web sitesinin altyapısını oluşturuyor ve sağladığı kolay kurulum ve yönetim avantajlarıyla kullanıcıların bir web sitesi ya da blog sitesi yayınlarken ilk tercihi oluyor.

WordPress tabanlı bir web sitesini yönetmek için de temel bilgi sahibi olmanız çalışmalarınız sırasında size kolaylık sağlayacak, yaşayabileceğiniz sorunların üstesinden gelme noktasında çözümler üretmenize olanak tanıyacaktır. Peki sizin bu konudaki bilgi seviyeniz ne durumda, hiç merak ettiniz mi?

WordPress hakkındaki bilginizi, alttaki kısa testi çözerek sınayabilirsiniz. Belki de siz bu işin uzmanısınız?

[wpViralQuiz id=5047]

WordPress Testinde Verilecek Ödüller:

  • 3 Kişiye : Natro Hosting’ten 1 yıllık WordPress XS Hosting Paketi  
  • Tüm Katılımcılara : Natro’da geçerli Hosting indirim kuponları (Kuponların gönderimi, 10 iş günü içerisinde sağlanacaktır.) (Kupon ile ilgili soru ve sorunlarınız için info@hostingdergi.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.)
  • Tüm katılımcıların ilgili hediyeleri kazanabilmesi için, test sonunda Ad ve E-posta adresi bilgisinin doğru girilmesi gerekmektedir. İlgili indirim kuponları 15 gün geçerli olacaktır ve maksimum 3 yıllık yeni alımlarda indirim sağlamaktadır.

Katılım, Ödül Kazanma ve Teslimat Koşulları:

  • Ödüllü Reseller Hosting testine katılım 01.04.2018 – 30.04.2019 (23:59 TSİ) tarihleri arasında sağlanabilecektir.
  • Teste katılım süresi sona erdikten sonra kazananlar, 03.05.2019  tarihinde bu konu üzerinde açıklanacaktır.
  • Kazananlara hediyeleri 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir.
  • Ödül kazanma hakkına sahip olmak için katılımcılar, test sonunda sonuç ekranına geçmeden önce Ad ve E-posta bilgisi vermelidir, aksi halde ödül kazanma hakkında sahip olamazlar.
  • Test sonunda, çekilişe katılım için vereceğiniz e-posta bilgileriniz üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Yalnızca Natro ve grup şirketlerinden güncel içerik ve kampanyalar ile ilgili tarafınıza bilgilendirme mailleri gönderilebilecektir ve katılımcılar 6698 sayılı KVKK kapsamında bunu kabul etmiş ve onaylamış sayılırlar. Dilerseniz, bu e-postaları almamak için listeden çıkabilirsiniz.
  • Hosting Dergi kampanya şartlarını gerekli gördüğü taktirde değiştirme hakkına sahiptir ve katılım gösteren tüm kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

Hosting Dergi
Hosting Dergi, Türkiye web hosting sektörüne dair en güncel haber, röportaj ve içeriklerin yer aldığı aylık online dergi yayınıdır.

0 Yorum Mevcut

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir