Yüksek Kapasiteli Uygun Fiyatlı Sunucu Çözümü: XServer Eco


Standart web hosting hizmetinin, yüksek kaynak gerektiren web projeleriniz için yetersiz kalmaya başladığı durumlarda bir sunucu çözümü tercih etmeniz gereklilik haline gelir.

Bu durumda ülkemizde ve dünyada yüzlerce farklı kombinasyonda kiralık sunucu ve sanal sunucu çözümleri ile sunucu kiralama yapmanız mümkündür. Bu çözümler incelendiğinde genel olarak düşük kaynaklar ve yüksek maliyetler, kullanıcıların bir tercih yapmaları noktasında zorlayıcı bir sebep haline gelmektedir.

Özellikle bu gibi sunucu çözümlerinin ülkemiz içerisinde barındırıldığı seçeneklerde maliyetler arttığı için fiyatlar daha da yükselebilmektedir. Bu sıkıntıların başında ise özellikle düşük RAM boyutu (Örn. 512 Mb, 1 GB vb.) ve standart SATA (Örn. 10 GB, 20 GB vb.) düşük boyutlu disk alanları kullanıcı tercihlerini kısıtlamakta.

Bu noktada Natro, kendi ürünü olarak geliştirdiği XServer‘i yeniden yapılandırarak XServer Eco modeli ile geçtiğimiz günlerde bir kampanya başlattı. Yüksek işlemci gücü (I5 & I7), SSD Diskler ve 8 & 16 GB RAM seçenekleri ile dikkat çeken XServer Eco, 39$ ‘dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Fiziksel sunucuların donanımsal gücünü ve sanallaştırma teknolojisinin ergonomisini bir arada kullanan ve bunu kullanıcılara uygun fiyat seçenekleri ile sunan XServer, yüksek performans gerektiren işlemleriniz için uygun çözümler sunuyor.

Natro XServer
Natro XServer

Yüksek kapasiteli SATA ve Yüksek hızlı SSD disk seçenekleri ile 6 farklı seçenek sunan XServer çeşitleri, ihtiyaçlarınıza göre en uygun çözümü seçerek tercih yapmanız için kolaylık sağlıyor. Düşük enerji sarfiyatına ile daha az ısı salımı gerçekleştiren XServer Eco, bu özelliği sayesinde datacenter soğutma maliyetine olumlu katkı sağlıyor. Buna bağlı olarak da son kullanıcıya daha uygun fiyattan sunulan XServer Eco paketlerini detaylı incelemek için tıklayabilirsiniz.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir