Hosting Dergi 1. Yıl Özel Sayısı Yayında


Hosting Dergi 1 yaşında!… Geçtiğimiz yıl Kasım ayında yayın hayatına başlayan Hosting Dergi, 12. sayısı ile 1. yaşını kutluyor!

Hosting Dergi 1.yıl özel sayısında Natro Hosting kurucu ortakları Hüseyin CAYMAZ ve Tolga KABAKCI’yı konuk ediyoruz. Türkiye ve Dünyadan Hosting sektörü ile ilgili haberleri, alanında uzman yazarların makalelerini dolu dolu 108 sayfalık dopdolu içeriğimizde bulabilirsiniz. Ayrıca 1.yıl özel sayısı için hazırladığımız sürpriz kampanyalarda içeriğimizde yer almaktadır.iphone-hand

Geçen bir yıllık süreçte 100.000 farklı kişi tarafından okunan ve yaklaşık 300.000 tekil sayfa tirajı alan Hosting Dergi, Türkiye web hosting sektörünün ilk ve tek dijital yayını olarak yayın hayatına
devam ediyor. Yayınlanan 12 sayıda, ülkemizden ve dünyadan önemli kişi ve kuruluşlar ile röportajlar, söyleşiler ve ofis ziyaretleri yer aldı ve bu sayılarda alanında uzman kişilerin sizler için özel hazırlamış olduğu 100 ‘den fazla makale yayınlandı.

Bu süreçte, geçtiğimiz aylarda çalışmaları tamamlanan Hosting Dergi mobil uygulamaları da Eylül ayı itibariyle App Store ve Play Store’da yerlerini aldı. Bizler, yayınlanan her sayıda, size daha kaliteli ve daha zengin bir içerik sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Yeni dönemde daha dinamik ve daha heyecanlı yapısı, daha zengin içeriği ve yenilenen yüzü ile Hosting Dergi içerik üretmeye ve sektörün nabzını tutmaya devam edecek.

Bizi takip etmeye devam edin.

Keyifli okumalar…


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir