IT Forum Turkey 29 0cak’da Fairmont Quasar Hotel’de!


IT Forum Turkey

IT Forum Turkey, IAMAI Partnerliğinde 29 Ocak 2019 tarihinde Fairmont Quasar Hotel’de 400 üst düzey yöneticinin 15’in üzerinde ülkeden katılımı ile gerçekleşecek tek günlük bir etkinliktir.

Genel olarak ele alınacak konular arasında; Yapay Zeka, Dijital Dönüşüm, IoT, Endüstri 4.0, Bulut, Data ve Güvenlik, 5G, Mobilite, Akıllı Şehirler, Blockchain konuları vardır.

Hitap edilen sektörler ise; Enerji, Perakende, Üretim, Finans, Sigorta, İnşaat, Tekstil, Eğitim, Sağlık, Tarım, Lojistik, Hukuk, Tedarik, Medya, Start-up şeklindedir.

Etkinliğe Türkiye’den STK’lardan, Belediye, Kamu Kurum ve Kuruluşlarından, Sağlayıcı ve Son Kullanıcı firmalardan katılım sağlanacaktır. Sponsor ve Partnerleri görmek için tıklayabilirsiniz.

Türkiye yanında, uluslararası dikkati de üzerine çeken IT Forum, birçok uluslararası dernek, kurum ve kuruluş tarafından desteklenmektedir.

Bunun yanında IT Forum, katılımcılarına sunduğu  Matchmaking Service hizmeti ile onların “yeni iş ortaklıkları geliştirmek” amacına hizmet etmektedir. Bu hizmet ile; katılımcılar arasında istediğiniz sektör ve/veya pozisyonu filtreleyebilir, ilgili kişi ile iletişime geçebilir ve etkinlik günü sizlere özel tahsis edilmiş masada toplantı yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Sizler de bu indirimden yararlanmak ve size uygun opsiyonları değerlendirmek adına IT Forum ekibi ile iletişime geçebilirsiniz; info@effuture.com


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir