The Pitcher için geri sayım başladı!


16 Nisan Cumartesi günü Workinton Levent’te düzenlenecek olan The Pitcher etkinliği, yatırımcılar ile girişimcileri bir araya getirmek için gün sayıyor.

Girişimleri şeffaf olmayan eleme süreçlerinden geçirmeksizin yatırımcılar ile buluşturmaya hazırlanan The Pitcher etkinliğinin katılımcıları belirlendi ve büyük gün için geri sayım başladı.

30 girişimin gün boyunca 40’ı aşkın yatırımcıya sunumlar gerçekleştireceği etkinliğe isteyen herkes ücretsiz olarak katılabiliyor ve networking fırsatını değerlendirmenin yanı sıra geleceği şekillendirmeye niyetli girişimcilerin sunumlarını dinleyebiliyor.

Esranur Kaygın, Emre Kurttepeli, Cem Soysal, Metin Salt, Oltaç Ünsal ve Gökhan Duyarlar gibi ekosistemin önde gelen yatırımcılarına ev sahipliği yapacak The Pitcher, 16 Nisan Cumartesi 09.00’da başlayacak ve saat 20.00’a kadar sürecek.

TEB ÖZEL Melek Yatırım Platformu ve Workinton’ın sponsor olduğu etkinliğin destekçileri arasında ise Uber, Microsoft, Galata İş Melekleri, Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi, SecureDrive, Keiretsu Forum, Business Awareness Society, TestMyPitch, Wamda, Marjinal Porter Novelli, KOSGEB, Girişimcilik Vakfı, Glow, GazaSkyGeeks, Swapcard, scoremypitch, Istanbul Startup Angels, EBİLTEM TTO, Mealbox, TeknoParkİstanbul, ADAPTTO, Gossip, Bimeks, OASIS500, Technolera ve 3Dörtgen yer alıyor.

Etkinlikte yer alacak girişimlerden 15’i Bimeksi ADAPTTO ve TEB Girişim Evi sponsorluğunda The Pitcher sahnesine çıkacak.

The Pitcher, Türkiye’de teknoloji ve girişimcilik alanlarında öncü projelere imza atma için çalışan Insprad Media tarafından düzenleniyor.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir