Western Digital Yeni Yüksek Kapasiteli SATA SSD’lerini Tanıttı

WD, ilk WD markalı SATA arayüzüne sahip SSD’leri olan WD Blue ve WD Green’i duyurdu.

PC performansını artırmak, bir bilgisayar toplamak ya da var olan PC’nin ömrünü uzatmak isteyenler için nihai bir çözüm sunan WD, dijital depolama konusunda SSD’ler ile mükemmel bir sonuç yaratıyor. WD Blue ve WD Green SSD’ler, SATA veriyolunda elde edilebilecek maksimum hızları sağlıyor. Sınıfındaki en uzun ortalama arızasız çalışma süresine (MTTF) sahip olan WD SSD’ler, WD Uygunluk Testi onayı da taşıyor ve bu sayede sistem performansını artırmaya yardımcı olmasının yanında, programların yanıt verme hızlarını da en üst seviyeye taşıyor. HDD’lere kıyasla sessiz ve ısınma sorununa yol açmayan bir çalışma sunan WD SSD’ler, daha az güç ve ısı kullanarak işlem yapma yeteneğine sahip. 1,75Milyon saat MTTF sunan WD SSD’ler, kullanıcılar için performans ve kapasite takibi için WD SS Dashboard yazılımını ücretsiz indirme imkanı veriyor. Dayanıklılık, anında yanıt verme, düşük güç tüketimi, ultra ince tasarım, mobil form faktörü gibi avantajlar sunan WD SSD’ler, yüksek performans arayanlar için benzersiz bir alternatif yaratıyor.

GÖZAT:  VMware Üçüncü Çeyrekte 1,78 Milyar Dolar Gelir Elde Etti

WD Blue SSD

WD Blue SSD daha fazla performans arayan müşterilere hitap ediyor. Çoklu görev için optimize edilmiş olan Blue SSD, sistem yavaşlaması yaşanmadan aynı anda kaynak bakımından ağır uygulamaları çalıştırabilme becerisine sahip. Dizüstü ve masaüstü PC için kusursuz olan WD Blue SSD’ler, 250GB, 500GB ve 1TB kapasiteyle birlikte, 2,5inç/7mm kutu ve M.2 2280 form faktörü ile kullanıcılara sunuluyor. 100TBW (250GB), 200TBW (500GB) ve 400TBW (1TB) dayanıklılık süreleriyle birlikte 250GB disk için 540MB/s ve 500MB/s; 500GB ve 1TB disk için 545MB/s ve 525MB/s sıralı okuma ve yazma hızı sunuyor. WD Blue SSD başlangıç olarak 89$+KDV “Önerilen Perakende Satış Fiyatı” ile piyasaya sunuluyor. WD Blue SSD Türkiye’deki teknoloji mağazaları, online mağazalar ve distribütörler gibi WD anlaşmalı noktalarda ve yetkili satış noktalarında bulunabilir.

WD Green SSD

WD Green SSD, uygun fiyatlı performans arayan müşteriler ve ilk kez SSD kullanacaklar için mükemmel bir opsiyon sağlıyor. 2,5inç/7mm tasarıma sahip olan ve 120GB ile 240GB kapasite seçeneği ile sunulan WD Green SSD, M.2 2280 form faktörü ile harika bir seçenek sunuyor. WD Green SSD’ler ultra düşük güç tüketimi sağlıyor. Böylece batarya şarj işlemleri arasında bilgisayarın uzun süre kullanılmasını olanaklı kılıyor. WD Green SSD, 540MB/s ve 405MB/s sıralı okuma ve yazma hızı ve 120GB disk için 40TBW; 240GB disk için 80TBW dayanıklılığı ile öne çıkıyor. WD Green SSD’ler, önemli satış bölgeleri ve müşteriler için 2016 son çeyreğinde satışa sunulacak.

GÖZAT:  Zyxel, Bulut ve Ağ Yönetim Çözümü Nebula’yı Duyurdu

WD, hem Blue SSD hem de Green SSD için 3 yıllık sınırlı garanti sunuyor.

Abone olarak yeni içeriklerin size e-posta ile günlük olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

The following two tabs change content below.
Hosting Dergi

Hosting Dergi

Hosting Dergi, Türkiye web hosting sektörüne dair en güncel haber, röportaj ve içeriklerin yer aldığı aylık online dergi yayınıdır.

Bu Konuda Bir Yorum Yazabilirsiniz

Yorum Mevcut

Yazar Hakkında

Hosting Dergi

Hosting Dergi, Türkiye web hosting sektörüne dair en güncel haber, röportaj ve içeriklerin yer aldığı aylık online dergi yayınıdır.

Herhangi bir yorum yazılmamış ; “Western Digital Yeni Yüksek Kapasiteli SATA SSD’lerini Tanıttı”

Bu Konuda Bir Yorum Yazabilirsiniz

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

Size Özel .XYZ Domain Teklifi
ÜCRETSİZ KAYDET