Hosting Dergi 5. sayısı yayında!


Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan ve geçen süreçte hosting sektörünün ilk ve tek yayını olarak yoğun ilgi gören Natro Dergi, 5. sayısı itibariyle Hosting Dergi olarak yayın hayatına devam edecektir.

Hosting Dergi’ye www.hostingdergi.com.tr web adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Yenilenen imajı ile Hosting Dergi, sektördeki bir çok etkinliği de “Medya ve Tanıtım Sponsoru” olarak destekliyor. Sektörün ilk ve tek dijital medyası haline gelen Hosting Dergi, her sayısında gelişerek ve yenilenerek, siz değerli okuyucularına en doğru haberleri, en kaliteli makale ve içerikleri sunmaya devam ediyor. Hosting Dergi 5. sayısında, SSL Store röportajına yer veriyoruz ve John C. Tuncer, bizlere Ege’den Dünya’nın SSL liderliğine uzanan hikayesini anlatıyor.

Banner
Banner

Bu ay başında Antalya’da gerçekleşen Hosting Festivali etkinliğine Hosting Dergi ekibi olarak biz de katıldık. Organizasyonu yürüten Selçuk Saraç, etkinliğin asıl amacının sektörün sosyalleşmesi olduğuna değindi. Etkinlikte gerçekleşen söyleşilerde sektör için eğitimin çok önemli olduğuna vurgu yapıldı. Sektörün kapsamlı olarak en büyük etkinliği olan Hosting Festivali’nin çeşitli hosting şirketlerinin ve uzman kişilerin katılımı ile sektörün gelişimi adına oldukça faydalı olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca Hosting Dergi’ye henüz abone olmadıysanız “abone.hostingdergi.com.tr” adresinden hemen ücretsiz abone olabilirsiniz. Böylece derginiz her ay mail adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir