Hosting Festivali İstanbul’da Gerçekleşti


Türkiye web hosting sektörü dikeyindeki tek geniş kapsamlı organizasyon olan Hosting Festivali, geçtiğimiz günlerde Wyndham Grand İstanbul Levent ‘te gerçekleştirildi. İlki 2014 Haziran’da İstanbul’da gerçekleştirilen Hosting Festivali, Ankara, İzmir ve Antalya’da da çeşitli tarihlerde sektördeki şirketler ve çalışanları bir araya getirmişti.

16 Nisan’da Wyndham Grand Hotel’de gerçekleşen etkinliğe Türkiye web hosting sektöründen önemli servis ve yer sağlayıcılar, şirket çalışanları ve son kullanıcılar katılım gösterdi. Hosting Dergi’nin de iletişim sponsorları arasında yer aldığı etkinlikte, çeşitli sunumların gerçekleştirildiği oturumlarda sahne alan konuşmacılar arasında Amerika’dan katılım sağlayan cPanel (CEO) Nick Koston ve cPanel (Director of Development) Kenneth Power da yer aldı. Gerçekleştirdikleri sunumlarda cPanel’in gelecek planları hakkında bilgilendirme yapan Kenneth Power, yeni sürümlerde devreye alınacak olan yeni özellikleri uygulamaları katılımcılara tanıttı.

Etkinlikte bir araya gelen şirket temsilcileri ve sektör çalışanları bilgi paylaşımı, değerlendirme ve network imkanı yapma imkanı buldu. Hosting Festivali’nden objektiflerimize takılan bazı kareleri altta görüntüleyebilirsiniz.

[nggallery id=1]


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir