Huawei’den Yeni Akıllı Mikro Veri Merkezi: FusionModule 800


Huawei, yeni mikro veri merkezi “FusionModule800” ile işletmelere özel tasarruflar sağlayacak. ARTronic işbirliğiyle mikro akıllı veri merkezini Türkiye pazarına sunan Huawei, klimadan elektrik dağıtımına kadar veri merkezine bağlı tüm projeleri tek bir yapıda çözüme kavuşturacak.

Kurumsal iş çözümleri alanındaki yenilikçi teknolojileriyle ön plana çıkan Huawei, mikro akıllı veri merkezi “FusionModule 800”ün tanıtımını gerçekleştirdi. Veri merkezi projelerini tek bir yapı içinde çözmeye olanak tanıyan FusionModule 800, ARTronic firmasının teknik destek ve güvencesiyle 15 KW’a kadar bilgi işlem gücü olan işletmelerin tüm ihtiyaçlarını çözüme kavuşturuyor. Klima, UPS ve ortam izlemenin de bu yapıya dahil olduğu sistemin kurulumu sadece 4 saat içinde gerçekleştirilerek; zaman, mekan ve güç tasarrufu sağlanıyor.

UPS’ten klimaya, PDU’dan ortam izleme ve elektrik dağıtımına kadar veri merkezine bağlı tüm projeleri tek bir kabin içinde çalıştıran Huawei FusionModule 800; mobil app, SMS alarm ve uzaktan izleme imkanı da sağlıyor. Kabin içi tek veya yedekli soğutma ile yerden ve maliyetten tasarruf sağlayan sistem, inverter yapılı soğutma ve soğuk koridor kapama ile güç kullanım verimliliği (PUE) 1,37 değeri ile de ön plana çıkıyor.

Çalışma alanı içinde bir sistem odası oluşturacak alanın bulunmaması durumunda; otoparka, çatıya, bahçeye veya üretim alanı içine yerleştirilebilecek dış mekan konteyner veri merkezi çözümü Huawei Fusion 1000 devreye girebiliyor.

Huawei’in geliştirdiği Fusion Module 800’ün yeni jenerasyon akıllı, küçük ve ortam izleme sisteminin tek bir kabin içinde bulunduğu esnek büyüme imkanı tanıyan bir sistem olduğunu açıklayan Huawei Kurumsal İş Çözümleri Ülke Müdürü Serdar Yokuş, ürünün tek bir modülde 8 kabinete kadar büyüyebildiğini söylüyor.

ARTronic Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Erdoğan ise; küçük ve orta ölçekli firmaların sistem odaları veya küçük veri merkezi çözümlerinde birçok firma ile muhatap olmak zorunda olduğunu belirterek; Huawei’in Fusion Module 800 küçük akıllı veri merkezinin bu konuda mükemmel bir çözüm sunduğunu açıklıyor. ARTronic olarak bu konuda Türkiye’deki tüm çözüm ortaklarına ve kullanıcılara projelendirmeyi ve ürünün teminini sağladıklarını belirten Erdoğan, şöyle devam ediyor: “Tüm kullanıcıların en büyük sorunu olan satış sonrası servis ve bakım ihtiyaçlarını yapılandırdığımız 8 mobil servis bölgesi ve 50’yi aşkın servis noktamız ile Türkiye genelinde çok hızlı ve ekonomik bir şekilde sağlıyoruz.”

https://www.youtube.com/watch?v=S2BaZMXXP6Q


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir