Western Digital 12 TB WD Gold veri merkezi disklerini duyurdu


Yüksek kapasiteli sabit diskler sayesinde, sunucu sahipleri ve IT yöneticileri büyük miktardaki kritik verileri verimli bir şekilde depolayabilecek.

Küresel veri depolama teknolojisi ve çözümleri lideri olan Western Digital Corporation, büyük veri iş yükü taleplerini karşılamak üzere 12 TB kapasiteli modeli de içeren WD

Gold® sabit disk serisini genişletiyor. Yeni yüksek kapasiteli sabit diskler, bir dizi kurumsal ve bulut depolama uygulamalarında artan depolama yoğunluğuna çözüm sunuyor.

Gizli tüketici verileri, sağlık kayıtları veya ticari bilgiler gibi önemli verileri için, WD Gold sabit diskler, modern IT yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu depolama çözümlerini sunuyor.

“Veri büyümesi hızla artmaya devam ederken bu verilerden anlamlı görüşler oluşturmak daha önemli hale geliyor.” diyen Western Digital’in Cihaz Birimi Başkan Yardımcısı Brendan Collins, “Operasyonel veriden en etkin şekilde yararlanan işletmeler, daha akıllı kararlar alabilir, ticari sonuçları iyileştirebilir ve rekabet avantajını elde edebilirler” şeklinde konuştu.

WD Gold sabit diskler, kullanıcıların en değerli verilerini depolamak için tasarlanmıştır. Ağır iş yükü, yüksek titreşimli sunucu ortamları için tasarlanan yeni sürücüler, WD’nin sabit disk portföyünde en yüksek seviyede olan güvenilirlik derecesine (2,5 milyon saat MTBF) sahiptir. Sürücüler, olağanüstü kapasite, güvenilirlik ve güç verimliliği sağlamaya yardımcı olmak için Western Digital’in 4. nesil HelioSeal teknolojisini kullanıyor.
atakum gunluk kiralık daire


0 Yorum Mevcut

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir